Math24

Privatumo politika


 1. Kokią informaciją mes kaupiame
  1. Kai registruositės, jūsų bus paprašyta pateikti savo sugalvotą prisijungimo slaptažodį ir jūsų veikiantį elektroninį paštą.
  2. Elektroninis paštas yra reikalingas jūsų naujos paskyros aktyvavimui bei slaptažodžio priminimo paslaugoms. Daugiau niekam jūsų elektroninis paštas nebus naudojamas!
  3. Mes taip pat įrašome jūsų IP adresą. Jūsų IP adresas yra išsaugomas mūsų serverio žurnaluose. IP duomenys reikalingi kokybiškam portalo veikimui, klaidų ir nesklandumų paieškai bei forumo tvarkai palaikyti. Daugiau niekam jūsų IP adresas nebus naudojamas!
  4. Mes niekada neperdavinėjame jūsų duomenų tretiesiems asmenims be jūsų leidimo.
 2. Slapukų (angl. cookies) naudojimas
  1. Užsiregistravus ir prisijugus prie portalo, jums automatiškai bus sukurtas slapukas (prisijungimo sesijos ID), reikalingas jūsų profilio atpažinimui. Slapukai (angl. cookies) yra nedideli failai, įkeliami į vartotojo įrenginį (kompiuterį, išmanųjį telefoną, planšetę), kai šis besilanko portale.
  2. Su šio slapuko naudojimu jūs sutiksite, kai reigistruositės portale. Jis yra būtinas prisijungusio nario funkcijoms palaikyti.
 3. Vaikų privatumas portale
  1. Portale registruotis galima ne jaunesniems, kaip 13 metų vaikams. Jeigu esate jaunesnio amžiaus, turite paprašyti tėvų ar globėjų pagalbos sukuriant savo anketą.
 4. Baigiamosios nuostatos
  1. Portalo administracija pasilieka teisę bet kada pakeisti, papildyti ar kitaip redaguoti šią privatumo politiką.
  2. Dokumentas paskutinį kartą atnaujintas 2022-12-11.